Prezentácia organizácie

, Autor:
V sobotu 14. júna sa na Dostihovej dráhe v bratislavskej Petržalke uskutočnia už tradične Dni Petržalky. Súčasťou tejto akcie bude aj sprievodné podujatie - Jarmok Petržalskej komunity JAPKO 2008. V rámci neho bude pre vás Astronomický klub Bratislava organizovať pozorovanie Slnka a budete sa tiež môcť informovať o všetkých aktivitách klubu: o astronomickom seminári, o Astronomickej výmene skúseností a pod.

V sobotu 14. júna sa na Dostihovej dráhe v bratislavskej Petržalke uskutočnia už tradične Dni Petržalky. Súčasťou tejto akcie bude aj sprievodné podujatie - Jarmok Petržalskej komunity JAPKO 2008. V rámci neho bude pre vás Astronomický klub Bratislava organizovať pozorovanie Slnka.

Už tradičný Jarmok petržalskej komunity sa začne o 14.30 hod. Jeho cieľom je prezentovať aktivity rôznych neziskových organizácií, ktoré podporujú občiansku angažovanosť v mestskej časti, prispievajú k posilňovaniu petržalskej identity.

 

Okrem iného sa budete môcť informovať o:

  • aktivitách klubu počas letného obdobia (pravideľné pozorovania pre verejnosť)
  • aktivitách pre žiakov a študentov počas celého roka
  • priebehu Astronomického korešpondenčného semináru
  • pripravovaných sústredeniach
  • o tom, ako sa stať členom klubu, aké to má výhody
  • pozrieť si fotografie z predchádzajúcich akcií

Tiež vám prezredíme všetky možnosti portálu vesmir.sk - pravdepodobne ani neviete o všetkých funkciách portálu, ktoré môžete využívať.

K dispozícií pre Vás budeme v rámci Dní Petržalky v sobotu v čase od 14:30 do 19:00.

Viac informácií o Dňoch Petržalky nájdete na http://www.petrzalka.sk/sk/buxus/generate_page.php?page_id=2108