Podporte nás

Astronomický klub Bratislava sa snaží o popularizáciu astronómie prevažne v radoch detí a mládeže, no organizujeme akcie aj pre širokú verejnosť. Aj napriek tomu, že máme neziskový charakter, snažíme sa o dlhodobú udržateľnosť všetkých týchto aktivít a radi by sme poskytli možnosť účastni na našich aktivitách čo najväčšiemu počtu mladých ľudí.

Množstvo našich aktivít organizujeme bezplatne, aby sme tak vzbudili záujem o túto krásnu vedu v čo najväčšom počte mladých. Medzi ne patrí napríklad Astronomický krúžok v PetržalkeBezplatné prednášky na školách alebo Verejné pozorovania.

Pri platených aktivitách (sústredenia, korešpondenčný seminár) sa snažíme túto sumu znižovať na minimum. Okrem toho sme založili Fond na podporu astronómie. Prostredníctvom neho si môžu členovia klubu, či záujemci o účasť na sústredeniach s ekonomickými problémami požiadať o grant.

Aj napriek tomu, že máme neziskový charakter, snažíme sa o dlhodobú udržateľnosť všetkých týchto aktivít a radi by sme poskytli možnosť účastni na našich aktivitách čo najväčšiemu počtu mladých ľudí.

Budeme preto radi, ak nám môžete pomôcť finančne a podporiť tak našu činnosť. Aj vďaka vašim príspevkom budeme môcť pokračovať v našich bezplatných aktivitách.

Podpora priamou platbou

Môžete nás podporiť jednoduchým zadaním platby cez portál dakujeme.sme.sk:

Môj dar:

Platobný systém prevádzujeme vďaka portálu Ďakujeme.sk

Podpora prostredníctvom nákupu vo vybraných e-shopoch

Nestojí vás to ani cent a nám pomôžete

Podporiť našu organizáciu môžete veľmi jednoducho aj pri bežnej platbe za nákup na vybraných internetových obchodoch. Ako to funguje?

  1. Pridajte si plugin (rozšírenie) pre váš internetový prehliadač
  2. Kliknite na plugin a vyberte z ponuky našu organizáciu: Slovenská republika > Oblasť: Komunity a projekty > Bratislavský kraj > Okres Bratislava V > Astronomický klub Bratislava
  3. Zadajte mailovú adresu (slúži len na to, aby ste si vedeli neskôr pozrieť, ktorej organizácii ste koľko prispeli a my budeme vedieť, komu poďakovať a prípadne vás informovať o našich aktivitách na ktoré ste prispeli)
  4. Keď navštívite internetový obchod, prostredníctvom ktorého nám viete prispieť, rozšírenie vás na to upozorní na vrchnej lište daného obchodu. Stačí potom len kliknúť na lištu a nakúpiť ako inokedy

Prostredníctvom nákupu vo vybranom obchode neplatíte nič navyše. Váš prípevok pre našu organizáciu je riešený z provízie darcovského portálu.

Pluginy pre váš prehliadač:

Mozila Firefox Google Chrome Internet Explorer
Pridať do Firefox Pridať do Chrome Pridať do IE

Medzi internetové obchody, cez ktoré nás môžete podporiť patria aj www.hej.sk, www.mall.sk, www.zlavadna.sk, www.insportline.sk , www.pelikan.sk, www.booking.com a pod.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli podporiť našu činnosť touto formou.